Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2010, 20:06   #4
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Radagast
Nie, mechanika będzie jak pisałem cząstkowa, od święta i po to by dopomóc mi w sprawach "innych". Nie wzoruje się na mechanice ze StarcraftRPG, jedynie rozpiską się posłużyłem jako przykładem w doborze statystyk. Proszę więc nie myśleć, że będzie to tak jak w tym autorskim systemie (choć można będzie zauważyć podobieństwa).
Posty w sesji będą inne. Zarówno pod względem stylu jak i klimatu i założenia ogólnego. Nie miałem za bardzo pomysłu na wstęp niestety. I czy mógłbyś sprecyzować "błędy"?

Ghoster
Będziecie mogli liczyć na kontakt z zewnątrz. Nie będą bezpośrednio nawiązywał do jakiegoś wydarzenia z kampanii z części I lub II, ale pomoc owszem może nadejść mimo, że momentami będzie coś w stylu "w kosmosie nikt nie usłyszy jak krzyczysz"
Złe umiejętności to wszystko co opisałeś, tzn. Nawyki, uzależnienia, czy wyjątkowo niewykształcone umiejętności.
Angielskie nazwy nie są konieczne.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 10-10-2010 o 20:12.
Fearqin jest offline