Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2010, 18:30   #1
Rykoszet
Banned
 
Reputacja: 1 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Re-rekrutacja [Autorski] Marvel Last Heros

No, z załogi ubyło mi znacznie graczy, więc teraz będę poszukiwać nowych ofiar mojej chorej wyobraźni <w tle grom i błyskawica, słychać upiory śmiech>

A teraz do rzeczy. Mamy świat opanowany przez komputer zwany Kronos. Przez niecałe dwadzieścia lat nikt nie był w stanie się mu przeciwstawić, a wielcy bohaterowie dawnych dni zginęli na początku wojny machiny-ludzie.
Pozostali jednak ich dzieci, młodzi nadludzie, mutanci itp. Do nich należy przyszłości i być może ocalenie rasy ludzkiej. Sytuacja wygląda trochę jak przyszłość z 'terminatorów'

Obecnie mam dwóch graczy i jedną postać przejętą jako MPC. Są oni obecnie w podziemnej bazie i na razie terują zbierając nowe umiejętności.
Ja poszukuje max trzech nowych, których chcę umieścić w jednym z zrujnowanych miast gdzieś u podnóża gór skalistych. Powiedzmy - Portland. W tworzeniu postaci daje wam wolną rękę, tyle, że w razie potrzeby nie co ograniczę moce jeśli będą zbyt moim zdaniem potężne. Jednak w czasie rozgrywki można nadrobić stratę.
Opisuję szybko, zwykle zaraz po tym jak odpiszą mi wszyscy. Jeśli tydzień minie, a ktoś się zagapi post i tak się pojawi.
To chyba wszytko, zapraszam do czytania już istniejącej rozgrywki pod:
http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/9...tml#post266620 ([Autorski] Marvel Last Heros)

KARTA POSTACI

Imię i Nazwisko:
Wiek: (przedział od 14-18 lat)
Pseudonim:
Rodzice: (chętnie zobaczę znajome imiona z uniwersum Marvela)
Moce:
Broń: (coś odziedziczonego po rodzicach, lub zrobione z tego co można znaleźć w zrujnowanych miastach)
Historia: (zakładam z góry że jesteście sierotami, więc miło wiedzieć gdzie i jak straciliście rodziców i co się później działo. Chcę też żeby dobrze was umieścić w poście jak trafiliście do Portland)

PS : Czekam TYDZIEŃ OD DZIŚ na karty i ani dnia dłużej.
 

Ostatnio edytowane przez Rykoszet : 14-10-2010 o 18:42.
Rykoszet jest offline