Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2010, 13:15   #8
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
No dobra, może miejscowi Gracze są konserwatywni i nie w głowie im zgłaszanie się do sesji, gdzie nie umieszczono wcześniej paru linijek własnej, wesołej twórczości.
Niekoniecznie. To co mnie od sesji skutecznie odstraszyło, czy do niej zniechęciło:

Cytat:
Wy, mając to wszystko w dupie, robicie swoje.
+
Cytat:
Lepiej będzie pasować tu ludzkie dno: złodzieje, oszuści, nożownicy, dziwki, alfonsi i paladyni.
=
charaktery od N w dół. Chociaż True N pewnie już ciężko by się grało. Zostawia to bardzo mało przestrzeni na postać, która była w złym miejscu o złym czasie i niekoniecznie każdemu chce wsadzić kosę w plecy. A chwilowo mie ma ochoty na sesję, w której każdy przeciwko każdemu knuje.

Cytat:
ja już naginam wszystkie zasady.
Wolno. Tylko czy mi się chce użerać z MG, który "zawsze mnie uwali"? Nie chce mi się.

Poza tym kilka detali takich jak czas postowania, który nie został podany, poziom postaci i co tam jeszcze...


No, to sobie pomarudziłem.
 
Aschaar jest offline