Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2010, 13:54   #9
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Podbiję sobie temat, bo jest możliwość

Ad. 1 - Przez 'macie w dupie i robicie swoje' rozumiałem akurat nie pozbawienie wszelkich zasad, ale 'robienie swojego' mimo tego, że świat wokół jest niebezpieczny etc. Co do drugiego cytatu to zaznaczyłem, jak mniej więcej prezentuje się tło i komu zwykle bywa łatwiej. Wszak można się od tła odróżnić.

Zaś jeśli chodzi o charaktery to jak pisałem, nie ma potrzeby ich stosowania w tej sesji. Wpisać można sobie w rubryczkę, co się chce. Oczywiście postać jakiś tam wewnętrzny kompas moralny ma, choć nie jest już tak silnie ograniczana tabelkami. No i jeszcze na swoją obronę podam, że półświatek/społeczne niziny/ludzie niekoniecznie zgodni z wyobrażeniem przykładnego obywatela ogółu są po tej ciemnej stronie ;]

Ad. 2 - O ile wcześniej mogłeś rzecz zinterpretować po swojemu, a Twoja interpretacja jest równie prawomocna, jak każda inna tak tutaj spieszę ze sprostowaniem. Wobec Graczy jestem maksymalnie uczciwy i na kostkach nie oszukuję, a jeśli już się zdarzy (ech!) to raczej ich z opresji wyratuję niż dojadę. Chodziło o to, że zasady obowiązujące Graczy (tj. zawieszanie posta przed opisem konsekwencji) mnie nie obowiązują. A poza tym ton moich wypowiedzi jest dość luźny. Gdybym wciskał więcej winków między literki może byłoby jaśniej, choć póki co nie planuję nic zmieniać

Detale są podane. Czas postowania wprawdzie dodałem w kolejnym poście, ale rubryka 'mechanika' podaje, co trzeba.

Nie mam ambicji Cię nakłaniać do udziału, ale dobrze, że wyraziłeś swoje zdanie. Może moja odpowiedź rozwieje pewne wątpliwości.

Pozdrawiam.
 
Panicz jest offline