Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2006, 14:44   #36
Kiba
 
Reputacja: 1 Kiba ma wyłączoną reputację
Naprawdę szkoda mi osób które się wpisują a potem wypisują...Servin,Keji i Qantel....Zawiodłem się na was...
Do Dargona i LMgrya się też zawiodłem...ludzie ile można czekać...czy poważnie tak trudno zrobić tą kartę??
Cieszę się z Gobosa który zna świat system i w ogóle ma ze mną kontakt..
Matijemu i Tatusowi musiałem pomóc...można powiedzieć zrobić kartę...

"Człowieki" potrzebuję jednego gracza...JEDNEGO!!!

Solinariusie co do tamtego forum...Po prostu chciałem wyrazić swoje uczucia i może nie było aż tak poważne...jak napisałeś irytujący oznacza - denerwować się więc używam tego sformułowania i wychodzi "denerwujący" lub "który mnie denerwuje". Nie wiem czy dobrze to przepisałem, ale można się domyślić. Ale ja myślę że sprawa jest rozwiązana i nie musimy o tym rozmawiać...tym bardziej na moim Forum.

A skoro już zaczynasz tu pisać to może zgłosisz się do sesji??...I staniesz brakującym piątym elementem??

[kom:d6b8b41c1d] Ten temat to nie jest twoje forum i jest moderowany jak cała reszta. Do tego co mi napisałeś powyżej:
Jezeli ja wysyłam Ci prywatną wiadomość to poproszę zebyś Ty odpowiedział mi w ten sam sposób a nie publicznie. Przeczytaj to co napisałem w poprzednim poście, dobrze byłoby przestrzegać zasad pisowni ponieważ jest to ujęte w regulaminie a my łamiących regulamin odpowiednio nagradzamy.
Solinarius[/kom:d6b8b41c1d]
 
__________________
The Legend will never die
Kiba jest offline