Wątek: Mroczne Wieki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2005, 14:58   #2
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
DarkAge to temat szeroki i gleboki jak Amazonka i mozna wiele i wiele a czasem wiecej. Jesli chodzi o mnie i moja klike to czasem rozgrywamy sesje w Dark'a (czesciej wspolczesnie). Jesli chodzi o Ameryke to tam reczej nie prowadze. W mojej wizj wampiry w Amerykach (Pn, PD) maja sie bardzo slabo(lub sa to Gangrele), tam rzadza Wilkolaki (Wampiry raczej zamieszkuja w Ameryce PD, ale nie sa zwarta grupa jak w Europie i nie przedstawiaja soba jakiegos wiekszego zagrozenia). Rozwoj wplywow wampirzych w amerykach rozpoczyna sie z poczatkiem kolonizacji. Jesli chodzi o Europe prowadzimy na calym kontynecie we wszystkich "wiekszych" miastach tego okresu. Nie pozwalam raczej gracza bezposredni mieszac w historii. Poprostu kreuje poteznych NPC i poprzez sesje i wplyw graczy na Tych NPC i Tych NPC na graczy tworzymy historie. Nastepnie opisuje gracza wydarzenia i oni maja swiadomosc ze jest tak a nie inaczej przez ich dzialania. Oczywiscie czasem gracze cos skrewia (lub zostana podpuszczeni, wiecie te intrygi :P ) i wtedy historia ma inny bieg niz w rzeczywistosci. Ile oni potem sie napoca zeby wszystko wrocilo do normy . Oczywiscie gracze nie maja wplywu na cala historie a tylko na jej fragmenty czy wydarzenia wybrane przez MG i czasem historia wraca na swoje historyczne miejsce a czasem plynie innym korytem, wiec w roku 2000 bedzie to juz swiat rownolegly :P.
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem