Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2010, 21:19   #8
Pruszkov
 
Pruszkov's Avatar
 
Reputacja: 1 Pruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumny
Klik! (Fallout Tactics RPG) . U mnie takiego odzewu nie było .

Ja się zgłaszam, ale na pewno nie na teraz. Żeby nie było - nie marzę o niczym innym, tylko zanurzyć się we wspaniały (!?), zniszczony wojną atomową świat, ale niestety nie mogę, z przyczyn niezależnych ode mnie, między innymi modemowy internet .

Ale w przyszłości, zgłaszam się do gry. Póki co, będę aktywny poza grą i śledzę wszystko . Tylko pamiętajcie o tworzeniu kart postaci (wbrew pozorom BARDZO przydatne, nawet jeśli tylko dla Was i nie dla innych), bo kiedy się tylko robi mechaniczną postać i ogólny zarys fabularny, łatwo można zapomnieć o fabularnej otoczce, a wtedy FT szybko robi się nudne. Powodzenia i życzę udanej gry, naprawdę wspaniałe doświadczenie, gdy jest wystarczająca ilość (5, 6 i więcej) dobrych graczy (czyli w sumie prawie wszyscy z tego forum - poprzednie sesje upadały, bo mieliśmy słabych graczy, którzy zamiast kreować świat, będąc na przykład totalitarnym rządem, niszczyli fabułę przez głupie zabijanie i zero interakcji fabularnej).

Ogólnie polecam. Tylko naprawdę musi być nacisk na fabularnych graczy i zero offgame'u. Jak zagracie z takimi, to zrozumiecie, o czym mówię .

PS. W linku powyżej, w niższych postach są też screeny dla ciekawskich.
 
Pruszkov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem