Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2010, 18:45   #67
Nahgraz
 
Nahgraz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znany
Warhammer w Słupsku

Witam wszystkich fanów Młota.

Chciał bym zorganizować grupę do gry w Warhammera pierwszą bądź drugą edycje za pomocą ołówka i kości, czyli w tradycyjny sposób, w Słupsku.

Myślę, że 4-6 osób będzie idealnym zespołem. Wiek, płeć oraz zaawansowanie graczy w systemie nie ma dla mnie większego znaczenia.

Ważne jest aby grupa mogła spotkać się 1 do 2 razy w tygodniu na jakieś 2-4h. Jeśli wszystkim będzie to odpowiadać, to możliwe jest przeprowadzanie sesji nawet całonocnych.

Posiadam oryginalny podręcznik do Warhammer FRP 1 ed + kości, a nawet ołówek o.O. Jeśli ktoś ma 2 edycję, bądź znajdą się osoby skłonne grać z pomocą podręcznika E-Book, to śmaiło można skorzystać z nowszego systemu.

Info o mnie: Student, 23 lata. W Warhammera grałem przez całe liceum i trochę po, znam też podeczniki dodatkowe do 1 i 2 ed. Nie obce są mi ksiązki ni gry o tematyce fantasy.

Chętnych prosze o kontakt poprzez PW, Post, bądź gg 23745927.

WAŻNE! Nie jestem Mistrzem Gry, szukam graczy jak i MG. Możemy też ustawić się na zasadzie rotacyjnym tzn. 1 przygoda 1 mg i zmiana co przygodę, tak że każdy zagra i 'pomiszczuje'.

PS: Mam zamiar też rozkleić podobne ogłoszenie w akademikach jak już tylko je wymaluję w PS.
 
Nahgraz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem