WÄ…tek: [autorski] Fantasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2006, 14:56   #8
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Jeszcze mam kilka pytań, którę wypiszę w punktach, bo jak wiadomo tak najłatwiej.

1. Jakie zywioły są do wyboru? Czy będą to 4 podstawowe czy tak jak twierdzą w Chinach bodajże, że jest 6 żywiołów? Ogień, woda, powietrze, ziemia, drewno, metal. Czy tylko 4 pierwsze?
2. Jakie rasy konkretnie są dostępne? Czy bierzesz co chcesz od starożytności po czasy dalekiej przyszłości ocierając się o sailormoon? XD
3. Bardziej mi siÄ™ podoba pozycja 1. czyli:
Cytat:
Gracze budza sie oszolomieni w nieznanym pokoju, nigdy sie nie widzieli, niewiadomo jaka opca sila ich tu powiodla . (fabula oczywiscie opisy potworow ktore was atakuja)
4. Max ile umiejętności można mieć? Bo w ten sposób ja mogę wypisać wszystkie jakie znam i będzie ich ok 300 a tak chyba nie można
5. Bez podawania profesji/zawodu?
6. Do Tartusa : Ta postać, którą tu dałeś jest zbyt mało obszerna. Zapewne potrzeba więcej szczegułów. Ta postać nic nie mówi.
7. Czary...a czy zamiast czarów moga byc umiejętności specjalne? Bo ja osobiście nie lubie czarów xP
8. Jakie to czasy? To mnie jeszcze intryguje :] Bo nie wiem czy robić np. androida ze spluwą w ręku czy elfkę z mieczem? A może centaura, który zna się na komputerach? No cóż...nigdy nie wiadomo.

No i to tyle. Po prostu kilka (czyli 8 [musiałam zrobic odstęp bo głupia emotka w okularkach się pokazała ]) prostych uwag i pytań :P
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline