Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2010, 21:29   #4
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
hehehe o króliczku nie pomyślałem.

Dzięki za wyjaśnienie mi mechanicznej części działania tego

Ok powiem jak ja to widzę

Dla mnie +18 działa jak znak bądźmy dorośli i zachowujmy się tak i spodziewajmy się tutaj tego co może się nam nie spodobać. Sex, drugs and rockc'n roll baby, nie znaczy to że, w ogóle cokolwiek z tego mnie spotka na sesji. Nie muszę nikogo gwałcić lub zabijać w bardzo opisowy sposób tylko dlatego że, to jest dozwolone na tej sesji. Znaczek odrobiny odpowiedzialności i szacunku do innych graczy również bo choć to co robimy na sesjach to tylko gra to jednak często dotykająca nas w jakiś personalny sposób czasami... Czy jeśli zagram w takiej sesji mam oczekiwać że mojej postaci urwie nogę tylko dlatego że mistrz ostrzegał że to sesja dla dorosłych? hmm wolałbym nie.
Z drugiej strony jeśli zagram/poprowadzę taką sesję to oczekuję że gracze nie zaczną mi zwracać uwagi na wulgarny język lub zbyt dokładne opisy miejsca zbrodni lub zbyt wyuzdanej sceny seksu. Granie na uczuciach postaci i wykorzystywanie ich by podejmowały trudne moralnie decyzje to wg mnie również część sesji +18.

Znak ostrzegawczy? Owszem! Zachowuj się, odrobina szacunku dla innych a poza tym odgrywaj postać

Cytat:
Napisał deMaus Zobacz post
W zaznaczonym fragmencie postać użyła łagodniejszych wypowiedzi dla podkreślenia swojej frustracji, ale gdyby sesji była +18 to z cała pewnością jak na włoskiego wkur... mafioza sklęła by na czym świat stoi.
A według mnie to już kwestia odgrywania postaci i nie koniecznie włoski mafiozo musi więcej przeklinać tylko dlatego że ma więcej niż +18
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day

Ostatnio edytowane przez Uzuu : 14-11-2010 o 21:31.
Uzuu jest offline