Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2010, 08:29   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
[SW] Outter Rim - komentarze

Dobra, najpierw tutaj spraw organizacyjnych kilka...
1. Piszemy posty i mamy na to tydzień.
2. Imiona pogrubiamy(przynajmniej przy większej ilości tekstu w celu łatwiejszego odnalezienia się w rzeczonych postach)
3. Myśli i dialogi kursywą, przy czym myśli robimy w cudzysłów (""), a dialogi od kreseczki... - o takiej, ładnej.
4. MG ma zawsze rację
5. kontakt - moje gg to 7201468.
Tutaj bym prosił o podanie waszych gg i potwierdzenie 1) uczestnictwa w sesji.
6. Posty i dialogi in-game. Na gg możecie(ba! nawet musicie)konsultować się względem dialogów. Wtedy wklejamy takie wątki poprzez zmianę koloru i zaznaczenie osoby
jak nie gg to google docs.
osoba 1: czarny kolor
Ososba2: szary

Chodzi o czytelność posta.
7. Śmiertelność. Nie chcę was zabijać ale za szczególnie "mądre" pomysły mogę tak nagrodzić was/wasze postaci.
8.Przeklinanie - dopuszczam ale... klimatyczne czyli "rebelianckie ścierwa" itp. są ok ale już "kurwy" nie.

1)Kto nie potwierdzi w przeciągu 24h uczestnictwa w zabawie tego skreślam. Najlepiej tutaj w celu zdobycia waszego gg i tak dalej.

pozdrawiam

P.S. Przydałyby się jakieś avki - najlepiej by było, jak by przypominały wasze opisy postaci

chyba tyle.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 28-01-2011 o 19:10.
one_worm jest offline