Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2006, 22:23   #96
SHAQER
 
Reputacja: 1 SHAQER ma wyłączoną reputację
- Jestem Teorenza i jestem Najwyższym Arcykapłanem Ylesii. Znajdujecie się na terytorium Kolonii 1. Miejscu w którym pielgrzymi ze wszystkich zakątków galaktyki przybywają by zagłębiać się w kontemplacji. Obserwowaliśmy was odkąd weszliście w atmosferę. Niewiele istot ludzkich ma tyle refleksu by poradzić sobie z nawigacją w górnej części atmosfery. Tak się składa, że mieliśmy ostatnio wypadek. Jeden z pilotów… Trafił na wyjątkowo silne prądy i nie dał rady wyjść z przestrzeni. Nie wiem, które z was to pilot, ale chciałbym mu zaoferować roczny kontrakt o ile się zgodzi. Do momentu odzyskania pełnej sprawności jesteście naszymi gośćmi. Uważajcie jedynie by nie naświetlać zbytnio świeżych blizn gdyż staną się bardziej widoczne.

Małe rączki nerwowo podrapały właściciela po brodzie. Gdy wspominał o pilocie na jego twarzy wykwitł grymas bólu.

- Macie szczęście że nasi najemnicy nadlecieli tak szybko gdyż w przeciwnym wypadku Czarny Wir by was pozabijał. Niestety nie udało nam się ich wszystkich dopaść. Uciekli i skoczyli w hiperprzestrzeń nim udało nam się ich zablokować.
 
__________________
It`s not a vengance, It`s Punishment
SHAQER jest offline