Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2010, 09:10   #6
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
A więc masz moją klawiaturę :P
Co do grania orkiem, to czemu nie?
Farałonie powodzenia! Reszty info o orkach otrzymasz wkrótce na PW.

W pierwszym poście rekrutacji wszyscy chcący grać orkami mogą znaleźć tabele atrybutów i modyfikatorów rasowych. Dostępne profesje golinowatych są w moim poście drugim tego tematu, i dodam jeszcze, że umiejętności jeździeckich orki pospolite i Uruk-hai nie rozwijają, a strzeleckie tylko do poziomu zadowalającego u orków i dobrego u Uruk-hai. Odnośnie historii postaci służę PW, bo nie chcę szczegółowych informacji o orkach IV ery zamieszczać w tym temacie, żeby nie psuć zabawy innym rasom.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam też do tematu z materiałami (link jest w 1. poście), gdzie zamieszczam co jakiś czas informacje o nowych miejscach Śródziemia; może się komu przyda do historii postaci.

Do tej pory mam 5 wstępnych zgłoszeń i jak na razie 0 kart.
Czasu jest jeszcze bardzo dużo, i płakać nie będę jak mi zrobicie niespodziankę i zasypiecie mnie kartami w ostatnim dniu ale nie zwlekajcie z zaczynaniem pisania KP pod koniec terminu (15 grudnia), bo to się może odbić na jakości postaci.
Jeśli macie jakieś pytania to chętnie służę albo na forum albo via emial.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline