Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2010, 15:46   #15
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
To wszystko nie miało sensu. Słowa Sary, jej strach, moje zaskoczenie...
- Sara, o czym ty mówisz? Jaka Iza? Jechaliśmy przecież do ojca z Łukaszem, naszym młodszym bratem!
Wszystko zaczynało być coraz bardziej niepokojące. Zarówno okoliczności, sytuacja i miejsce sprawiały wrażenie zbyt abstrakcyjnych. Pomyślałem, że tracę rozum. Wszystko strasznie mnie przytłaczało, a szczególnie odpowiedzialność za rodzeństwo.
- Łukasz... musi tu gdzieś być. Powinniśmy go poszukać. - powiedziałem zmęczonym głosem.
Trawa i goła ziemia nie były najwygodniejszym posłaniem. Wszystko strasznie mnie bolało. Dopadło mnie zmęczenie zarówno psychiczne jak i fizyczne. Jedyne, co wydawało mi się jasne, to odnalezienie Łukasza i jak najszybsze znalezienie jakiejkolwiek pomocy.
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline