Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2010, 01:58   #24
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Czas 14 dni (ten niby nieprzekraczalny upłynął 2 dni temu)

Wiem, że każda z osób "spóźnionych" z postem miała ważne powody.

Gryf - wszystko jasne, dostałem PW z tym, co planuje i to mi wystarczy.

Lhiannan - powiedziała mi na GG, że posta wrzuci do końca weekendu i trzymam ją za słowo.

brody - rozchorował się - zrozumiałe, ze choroba uniemożliwia wrzucenie posta, ale proszę Cię przynajmniej o jakieś informacje na PW (gdybyś go nie wrzucał) co planujesz.

I teraz - gorzkie żale.

Cytat z poprzedniego mojego komentarza.
"Czyli umawiamy się, ze komplet postów będzie do najpóźniej 26 listopada do godziny 20.00. Fajnie byłoby jednak, aby optymalnym terminem wrzutki był powiedzmy 22 lu 24 listopada"

Pozostawię bez komentarza.

Mam nadzieję, ze to ostatnia obsuwa czasowa.

Jeśli będzie się to powtarzało przy takich długich terminach odpisywania na mój post to zacznę zastanawiać się nad reorganizacją zasad sesji lub skłądu ekipy.

Wybaczcie, ale to sesja horror. A moim zdaniem, aby czuć klimat sesji potrzebujemy większego zaangażowania w grę i DYSCYPLINY.

Termin 10-12 dni nie oznacza, że mamy czekać do 12 dnia by coś napisać.

Na razie zaciskam zęby, szczególnie że rozumiem powody.

Na razie ...

Czekam na brakujące posty do dzisiaj (niedziela -28.11.2010r) Do godziny 21.00.
 
Armiel jest offline