Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2010, 21:11   #1
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Hordy Tzeentch'a

Sesji jeszcze co prawda nie ma ale dodam już komentarze, żebyście nie pomyśleli, że zrezygnowałem z sesji, po prostu czekam jeszcze na kartę postaci od Szelo bo gdzieś ją posiałem, kurde noo. W każdym razie ustalimy sobie kilka prostych zasad.

1. Każdy daje jeden post pod moim. Chyba, że ustali wcześniej ze mną, że może więcej.
2. Wymagany jest jeden post na Tydzień. Termin tygodnia mija w każdą sobotę, więc jak ktoś do soboty nie odpisze uznaje, że nie podejmuje żadnej konkretnej akcji i po prostu rusza z resztą dalej nic nie mówiąc.
3. Dłuższe dialogi jak już mówiłem przeprowadzamy na gadu. Mój numer macie w profilu, między sobą też a potem jedna osoba to wkleja. Dzięki temu nie powstaje chaos w postach.
4. Wszelkie specjalne rzeczy, jak ktoś coś zobaczył, znalazł, czy robił ukradkiem wysyłam na pw.
5. Avki zrobię na podstawie waszych obrazków, tak aby każdy avek był jednakowego rozmiaru. Będzie to ładniej wglądać.

Jeśli macie jakieś pytania walcie.

PS. Na kartę Szela poczekam max do wtorku.
 
Tasselhof jest offline