Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2010, 17:10   #9
Ryach
 
Ryach's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie cośRyach ma w sobie coś
Dla mnie akurat nie jest to aż tak wielki koszt, mieszkam za granicą od bardzo dawna, moi znajomi też oryginalna gra np na ps3 kosztuje około 40e, a koszt programu o ile planuje się go używać nie jest znowu aż tak wielki. Jedynym minusem był brak wsparcia dla Warhammera. Ale od jakiegoś czasu pojawił się na Wikipedii odpowiedni dodatek. Przetestowałem dość dużo podobnego oprogramowania które ani nie było przyjemne w eksploatacji ani nie spełniło moich oczekiwań. W Dundjinni robię mapkę w około godzinę do dwóch. i wygląda ona świetnie dodając przy okazji dużo klimatu na sesji, przy okazji oszczędza mi to dużo klepania na klawiaturze gdy przygotowuje podziemia lub podobne lokacje, mogę wszytko co potrzebuje umieścić na mapie,
FG wykorzystuje także na normalnych sesjiach. Z użyciem dwóch komputerów szczególnie gdy moi BG zostają "przypadkiem" na dłużej w podziemiach
 
Ryach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem