Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2010, 22:06   #5
stega
 
stega's Avatar
 
Reputacja: 1 stega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetny
Co do sprawdzania profili - sam jestem nowy na tym forum więc byłaby to hipokryzja z mojej strony przekreślać na starcie ludzi, którzy jeszcze tu nie grali. Jeżeli nie miałeś okazji uczestniczyć w żadnej sesji na lastinn decyzja o zakwalifikowania cię do grona graczy będzie podejmowana wyłącznie na podstawie jakości twojej kp. Problem z dostaniem mogą mieć ludzie, którzy już tu grali i np. zostali wywaleni z sesji za nieodpisywanie.

W odpowiedzi na drugie pytanie - to klimat sesji odbiega od typowego młotka. Realia świata, w którym toczy się rozgrywka są jak najbardziej zgodne z podręcznikiem. To, że nie pozwalam grać magiem nie oznacza, że w świecie nie ma magii. To, że nie spotkacie na swej drodze ożywieńców nie oznacza, że nie istnieją oni w mojej wersji starego świata. Chodziło mi o to, że nie będziecie mieć z nimi do czynienia w trakcie przygody.

Jeśli zaś chodzi o walkę to jedna będzie na pewno (pod koniec scenariusza). Sprytni gracze do tego momentu ani razu nie będą musieli dobywać oręża. Generalnie im gorzej będzie wam szło z rozwiązywaniem zagadek tym częściej trzeba będzie walczyć.
 
__________________
Nie możesz być pewien swej racji, jeśli o argumentach swoich oponentów nie będziesz wiedział więcej od nich samych.

M. Friedman
stega jest offline