Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2010, 23:20   #9
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
cóż, mamy 2010, ale wojna skończyła się w 2006, to jest cała różnica, granice...cóż, identyk z końca realnej wojny światowej, naprawdę ta "alternatywność" nie jest zbyt wielka...głównie nas interesuje, jeśli w ogóle, wygląd polityczny krajów z roku ~1949. Główną cechą zmiany w czasie jest głównie technologia, poszła w przód tak jak powinna mimo sprzeczności spowodowanych wojną.
Należy wziąć jednak pod uwagę, że dłuższa (znacznie) wojna, bardziej zmniejszyła populację na ziemi.
Swoją drogą, jedno jest interesujące, gdy widzę sesje byle jakie, wywala się masa Japończyków, w sesji w Japonii zaś, są sami obcokrajowcy, ale np. Nigdy nie widziałem np. rodzonego Solańczyka. (nie abym narzekał, wasze pochodzenie może mieć ostry wpływ na to, jak ludzie będą na was reagować, w odbudowującym się, rasistowskim świecie)

Z innej strony - nie doszła do mnie jeszcze ani jedna karta, tak więc dajmy rekrutacji jeszcze tydzień, do 11th of December 2010.
No i powtarzam swój e-mail:
Kama4art@gmail.com

Aha, trochę objaśnień co do działania kart gdy gramy w grupie, aby ułatwić nieco kreację 5 wyboru.
-Jeśli jakaś karta ma efekt ogólny, lub oddziałujący na każdego przeciwnika, działa on na wszystkich oprócz ciebie
-Jeżeli jednak karta działa na ciebie, jej efekt odczuwasz tylko ty, lub wybrany przez ciebie gracz.
-Nie ma ani jednej zbanowanej karty, jednak należy trzymać się na baczności względem kosztów kart a naszych statystyk
-Wymiana kart będzie być może możliwa na początku gry, jednak najwyżej jednorazowo.
-Artefakty wykorzystane na sobie dają nam przedmiot do końca walki, chyba że inna karta nas go pozbawi, artefakt po przywołaniu będzie miał przytoczony koszt w kondycji, jednak można go minimalizować albo usuwać, przykładowo, re-summonując artefakt co turę. Kombinowanie jest wskazane.

To sesja testowa więc chciałbym zaznaczyć że już teraz przyjmuję wszelkie za i przeciw do budowy systemu oraz ewentualne propozycje zmian.

Aha, skrót "DoP" oznacza Duels of Planswalpkers, i odnosi się on do uniwersum sesji, a nie limitu kart. To tak dla nieobeznanych z Magic the gathering.
 

Ostatnio edytowane przez Fiath : 05-12-2010 o 10:17.
Fiath jest offline