Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2010, 17:34   #18
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Masz pięć kart na starcie, które będą ci służyły za podstawowe "spelle" jednak z czasem, możliwie losowo, wygrasz nowe karty, które będziesz mogła dodać do kolekcji lub sprzedać, chociażby za jedzenie.
Problem polega na tym, że niektóre rary mogą stać się bezużyteczne, czy to w walce z przeciwnikami gdy twoja piątka rozejdzie się szumem po starym tokio, czy to jako sposób wsparcia słabszych kart które nie są konieczne dopasowane do taktyki.

Trzeba bardziej stosować się do zdolności korzystania z kart które się ma, niż z posiadania tych, które się chce.

Ja się nie boję że pięć rare może być nic nie warte po dodaniu kilku commonów, to ty powinnaś się zastanawiać czy ich dodanie w jakikolwiek sposób będzie mogło cię rozwinąć, co może być niezbędne.
Jak już mówiłem nie ma kart zbanowanych, choć już jeden gracz odnalazł kartę która ma po prostu overpower gdy gramy na małe liczby, jednak balans powstał po dodaniu jednego limitu.
(wspomniana karta to lighting bolt, który zabierał potworowi lub przeciwnikowi 3hp za 1 many ognia, przy 10hp jako początkowej ilości zdrowia słabszych wrogów, musiałem zabronić drugiej możliwości wykorzystania)
 
Fiath jest offline