Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2010, 18:15   #7
Ziutek
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 1 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
Eee... Wielki Mistrzu Gry i obyś żył wiecznie, mam pytanie... a raczej parę pytań...

1. W Ekwipunku piszemy przedmioty, które dostaliśmy jako standardowe wyposażenie wojskowe czy rzeczy spakowane we własnym zakresie (czyt. osobiste), czy i te i te?
2. W jakim kraju będziemy służyć?
3. Co wpisujemy w zakładce INNE?

A teraz prośba: O wielki Mistrzu Gry i obyś żył wiecznie, pragnę abyś obdarowywał twój skromny lud obrazami, które ukazują męki człowieka i jego mrożące krew w żyłach zakończenia żywota lub inne okropieństwa. A tak na poważnie: ludzie którzy zgłosili się tu zapewne zdają sobie sprawę żeby nie spożywać posiłków podczas czytania twoich opowiadań. A o adminów i modów się nie martw, ich nic nie ruszy. Oni nie spożywają pokarmów, nie wykazują emocji... Oni są niezniszczalni. Zostali stworzeni po to aby walczyć z siłami internetowego zła, które kryje się w czeluściach komunikatorów i czeka aby zniszczyć żyjących zgodnie z wolą sieci użytkowników i... Ja pier...., nie wiem. W każdym razie prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i jak najszybsze odpisanie na zadane wyżej pytania... Nie żebym cię poganiał, o Wielki... etc.
 
Ziutek jest offline