Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2010, 18:20   #20
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Co raz bardziej mam wrażenie że nie znałem magica od pewnej strony...strony overpowera działającego źle tak na karciankę jak i na tą sesje.
Jedker co rusz znajduje coraz to nowsze komba nie do pokonania, i nie muszę raczej ukrywać że mi się to nie podoba, tym bardziej, że im kombo nowsze, tym bardziej zaczyna pasować do mechaniki aby działać legalnie jak dopalacze w kioskach.

Jednak pamiętajmy - idziemy się bawić, ja nie robię wrogów tak, abyście wszyscy co rusz ginęli, a co zrobicie wy, to zależy od was. Ja obiecałem nie banować kart, jednak coraz bardziej się przekonuję, że była to zła decyzja gdy nie zna się nawet połowy z nich. Choć mimo wszystko to wy decydujecie jak chcecie grać, a szczerze wątpię aby komukolwiek podobała się zabawa z czymś na tyle przepompowanym. To jak, banujemy super-moce pokroju Progenitusa?

Jendker - widzę że znasz najbardziej przesadzone kombinacje magica, zrób z nimi co uważasz. Jestem otwarty na propozycje, jak było mówione, system działa w testach, a o ile 40 kartowy losowy deck pozbawiłby walki dynamiki, o tyle widzę że niektóre kombinacje mogą być śmiertelne dla jakości sesji.

Pytanie: Co z tym zrobić? Ostatecznie można anulować możliwość korzystania z niektórych kart, innym razem, z konkretnych kombinacji, bo taka gra byłaby po prostu bez sensu (jak i sam magic, który teraz zbił mnie z fotela, karta progenitusa to większa pompa siły od Exodii z popularnego yugicośtam)
 
Fiath jest offline