Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2010, 21:55   #12
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 850 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
NPC dnia:


Moby (szmugler informacji)
Rola: Gangster, szmugler, handlarz informacjami. Zwykle współpracuje z "naukowcami", dostarczając im rzadkie materiały, lub cichy habitat do przełomowych prac. Nielegalna transmisja danych też w ofercie.
Występowanie: Moby używa skorupy Surya (słoneczny wieloryb) i żegluje między pasem Kruipera a Słońcem. Ciągle w ruchu.
Przeszłość: Ponoć przed upadkiem był księgowym, a po przez kilka lat pustelnikiem w koronie słońca, do końca nie wiadomo dlaczego zdecydował się akurat na szmugiel. Plotka głosi, że to z pragnienia władzy, a już teraz w swoim ciele zatopiony ma dysk pamięci z wirtualnym światem przetrzymującym pare tysięcy załadowanych. Sam mówi o sobie jak o bóstwie informacji, gdzie informacja chce krążyć, on zaś jak dobry pasterz sprawia by krążyła po właściwych szlakach. Ponoć Ana coś mu zawdzięcza.
Uwagi: Często mówi że jest bóstwem, choć chyba żartuje, dość często żartuje i sprawia wrażenie niezaangażowanego, choć może to być tylko zasłona dymna przed wrogami.
Przygoda:
1. Wynajął Ane by ukraść coś z bazy danych Somateku.
***

A jak wolisz?
Jak chcesz wszystkie mogą mieć już GAME OVER.
A jak nie to parka jest wyłączona z rozgrywki, ale jeszcze parę działa.

Wybierz to co bardziej ci pasuje do posta albo uważasz, że będzie fajniejsze.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 15-12-2010 o 23:56.
behemot jest offline