Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2010, 09:27   #8
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Witam. Jestem zainteresowany sesją Mam jednak parę pytań: Czy można grać kimś innym niźli człowiek? Obie profesje muszą specjalnie ze sobą współgrać (jedna musi być wyjściową drugiej)? Po rozdaniu tych punktów normalnie dodajemy rozwój z 1 profesji a z drugiej zostawiamy jakby dopiero do rozwinięcia? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

PS (po odczytaniu odpowiedzi MG): Nadal się zastanawiam nad sesją. Mam na oku inną sesję pod inny system (NS 1.5), ale obawiam się, że MG tamtej sesji nie znajdzie dla mnie miejsca bądź uzna, że się nie nadaję (on jest w końcu MG) - jeżeli tak będzie oczywiście dochodzę do was (z również ogromną przyjemnością) Przed końcem terminu będę już na 100% wiedział czy będę u was grał Oczywiście gdybym doszedł i się nie nadawał zrozumiem nie przyjęcie mnie jako gracza, ale osobiście (w razie mego dojścia) proszę MG o zajrzenie do jedynej sesji w jakiej brałem udział i sprawdzenie mnie
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 07-12-2010 o 13:55.
Lechu jest offline