Wątek: Pytanko
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2006, 20:49   #1
Ma'Nad
 
Ma'Nad's Avatar
 
Reputacja: 1 Ma'Nad ma wyłączoną reputację
Pytanko

Mam pytanie: czy jeżeli zrobie postać za pomocą tego podręcznika to czy będzie ona akceptowana przy normalnych sesjach Warhamera? Pytam się na zapas bo teraz nie mam czasu i nie che mi się przeczytać całego. I czy nie narusza on zasad, świata itd. normalnego Warhamera?

Wpis by Yarot
nie wiem, czy nie narusza, ale piractwem to jest na pewno, dlatego link został usunięty.
Koniec wpisu


Zacytuje ci coś:
Cytat:
Witam!!!

Oddaję wam podręcznik do gry Warhammer FRP, który jest efektem pracy trzech ostatnich lat. Zarówno sam pomysł jak i początek prac miał miejsce na rok przed tym, nim dowiedziałem się o przygotowaniach do wydania 2ed Warhammera. Z jednej strony wiadomość niezmiernie mnie ucieszyła, z drugiej strony mój wkład w poniższy podręcznik był zbyt duży by wycofać się z redakcji nad nim.

W podręczniku, który jest w założeniu materiałem fanowskim, zamieściłem wiele artykułów pochodzących z nieistniejących już magazynów poświęconych grom fabularnym, między innymi z MiM-a i Portala. Mam nadzieję, że autorzy owych tekstów nie poczują się urażeni, gdyż moją intencją nie było łamanie praw autorskich a ocalenie tych tekstów od zapomnienia.

Chcę zaznaczyć, że podręcznik Warhammer FRP TofT ed jest darmowy i nie jest rozpowszechniany odpłatnie.

Jak będzie można zauważyć, nawet po pobieżnej lekturze podręcznik nie jest skończony, czeka go jeszcze redakcja graficzna. Ponadto, zapewne roi się od różnych błędów i sprzeczności, dlatego proszę wszystkich czytających o przesyłanie dostrzeżonych błędów (i wszelkich innych uwag oraz propozycji poprawek) na adres

wh_toft_ed@poczta.fm

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i życzę miłej zabawy.
Pozdrawiam
Theatre of Tragedy
Wiec z tego co ja kapuje to nie jest to piractwo, lecz raczej fanowski dodatek. Dlatego też przywróciłem link
 
Ma'Nad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem