Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2010, 01:56   #1
Ritter van Utrecht
 
Ritter van Utrecht's Avatar
 
Reputacja: 1 Ritter van Utrecht nie jest za bardzo znanyRitter van Utrecht nie jest za bardzo znany
Post Niektórzy wątpią, czy Chrystus rzeczywiście zstąpił z krzyża - Komentarze

Mili moi - technikalia sesji, najkrócej, jak się da.

Pisanie postów:

- Dialogi słyszalne dla otoczenia kursywą i od myślnika
"Dialogi utajone w cudzysłowie"
Imiona innych graczy pogrubiamy.

Wszystko inne - standardową czcionką, bez upiększeń. Jeśli ktoś lubi, istotne - z jakichkolwiek względów - części postu oznaczamy gwiazdkami (*).

Terminy:
Od momentu mojego postu 'zbiorczego' wszyscy gracze mają TYDZIEŃ na opisanie swoich poczynań. Wystarczy to zrobić raz, niemniej zachęcam do interakcji z innymi graczami poprzez krótsze posty, np. dialogowe.

Rozmowy między graczami - co by uniknąć jednolinijkowców:
Gdy dwie postacie graczy prowadzą istotny, wielowątkowy dialog, warto rozważyć dorwanie interlokutora na jakimś gg/ skajpie/ czacie/ czymkolwiek i wstępne omówienie wymiany zdań prowadzonej przez postacie, których poczynaniami kierujecie.

Może się też przydać współdzielony dokument Google:
https://docs.google.com/document/d/1...Yk/edit?hl=pl#

Walka:
Zakładam, że wszyscy znacie generalną regułę grania w jakiekolwiek RPG - nie zakładamy, że nasza akcja dojdzie z całą pewnością do skutku. Dlatego zamiast "Tnę kordelasem, a głowa opryszka spada z nieprzyjemnym plaśnięciem na ziemię", drogi graczu, proszę Cię raczej o użycie słów "Tnę kordelasem, mierząc w szyję drania, próbując go zdekapitować". O efekcie powiadamiam w poście

Co zrobić, gdy chcę bez ostrzeżenia zrobić kuku drugiemu graczowi:
W przypadku "ataku z nienacka" wymierzonego w stronę innego gracza - napaści fizycznej czy, dajmy na to, telepatycznej, zainteresowanego proszę o zwrócenie się w pierwszej kolejności do mnie z opisem planowanego działania. Nie faworyzując kogokolwiek, rozstrzygnę wynik takiego ataku, którym "oprawca" będzie mógł się pochwalić w poście.

Jestem przekonany, że nie zdołałem wyjaśnić wszystkiego, dlatego proszę śmiało pytać w wątku poniżej
 

Ostatnio edytowane przez Ritter van Utrecht : 09-12-2010 o 18:56.
Ritter van Utrecht jest offline