Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2010, 22:11   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
[Wampir:Maskarada]Córka I(+18) Komenarzte

Witam i rozkwitam
Pierwszy post tutaj i pierwsze co to może zasad garść.
1. Piszemy ładnie i odnośnie do sytuacji długo bądź krótko. Z emocjami
2. Przekleństwa są si ale lepiej jako podkreślenie czegokolwiek aniżeli walenie co drugie słowo bluzga
3. Avatary - ok bez linków nie da rady. Albo linki poproszę do avków albo sami je wklejcie bo limit jest do 25 kb i jest bu No i jak coś Fiath pomaga, górna granica Avków to mój avek jednym wampirzem tchem mówimy mu : Dzię-ku-je-my
4. Piszemy od myślników, imiona pogrubiamy, myśli w cudzysłów i zarówno myśli jak i dialogi kursywą jasiu, kursywą
5. MG ma zawsze rację, chyba, że nie ma racji
6. Dialogi etc. prowadzimy w google docs
7. Ogólnie testy. Nie będę prowadził z uwzględnieniem pełnej mechaniki, to znaczy, że nie będę testował każdej pierdółki bo ani mi sięchce ani to wygodne pod PBF.
7.a) Testy... liczę, że jesteście duzi i nie oszukujecie, dlatego pozwolę wam wykonywać rzuty przed monitorem i podawać wyniki na zasadzie rzucam pięć razy k10 i wychodzi mi 5,6,7,8,9, czyli mam x sukcesów.
Jak ktoś nie ma kości, mówić, ja będę rzucać.
8.Piszemy raz na dwa tygodnie
9.Radzę nie ujawniać za bardzo pochodzenia czy atutów. Popsuje to klimat. Choć jeśli wolicie grać w otwarte karty - wasz wybór
10.Nieobecności - zgłaszać i mówić od kiedy do kiedy i jak coś znpcujemy postać
11.Chyba wsio jak o czymś zapomniałem - mówić, jak nie to jest wsio. A jak coś to wszystko będzie w pierwszym wątku.

powodzenia
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 10-12-2010 o 10:48.
one_worm jest offline