Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2010, 22:20   #2
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Cytat:
7.a) Testy... liczę, że jesteście duzi i nie oszukujecie, dlatego pozwolę wam wykonywać rzuty przed monitorem i podawać wyniki na zasadzie rzucam pięć razy k10 i wychodzi mi 5,6,7,8,9, czyli mam x sukcesów.
Aktualnie, nie zbyt podoba mi się idea że mam sam sobie rzucać, chociażby że nie mam kostek fizycznych, a korzystam z generatorów...Wyręczy mnie ktoś?

Cytat:
8.Piszemy raz na dwa tygodnie
Śpiesz się zwolna, rób wszystko z ostrożna, na jutro odkładaj, co dziś zrobić można.
Innymi słowy, nie kuś licha panie MG ;p

Poza tym, - witam graczy, mam nadzieję na miłą grę, a kto nie zna mojego gg, oto i podaję (ostatnio zmieniałem) 2444887 ostrzegam jednak, że jeśli chcecie mnie zastać online, najlepiej o to poproście x]

Ah, przydałoby ustalić jakąś granicę górną wielkości avatarów. Przeskalowanie nie powinno stanowić trudności, a jak ktoś nie potrafi, spokojnie mu w tym pomogę, zmieniając rozmiar obrazka bez jego ucinania samodzielnie.
 

Ostatnio edytowane przez Fiath : 09-12-2010 o 22:23.
Fiath jest offline