Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2010, 00:40   #1
Antari
 
Antari's Avatar
 
[Autorski] - Nobody can do this! - So my name is Nobody.

San Quentin State Prison
(Więzienie Stanowe San Quentin)Czasy Współczesne

San Quentin, znane także jako „Święty”. Więzienie położone na północ od San Francisco, na południe i wschód rozciąga się Zatoka San Francisco. Miejsce pobytu największych seryjnych morderców, m. in. Williama Suffa. Mieści się tu także wydział dla oczekujących na wykonanie kary śmierci (tzw. death row) a także komora gazowa, w której jednak niezgodnie z jej przeznaczeniem dokonuje się egzekucji poprzez śmiertelne zastrzyki. Nikt stąd nie uciekł. Nawet Michael Scofield nie dałby rady. Jednak mimo wszystko, ktoś próbuje uciec. Bill Lawrence, podejrzany o napaść i masowe morderstwo 14 ludzi, postanowił nie czekać w cuchnącej celi. Trzeba stąd spadać, ale nie można tego zrobić samemu. Potrzebował co najmniej jeszcze czterech ludzi.
Tydzień temu paru „nowych” dołączyło do więziennej „rodzinki”. Oni się nadadzą. Strażnicy jeszcze nie zdążyli zrobić z nich kapusiów. Nie dołączyli jeszcze do żadnego ugrupowania, stowarzyszenia czy innej grupy kryminalistów. Będą do tego idealni.

Godzina 10,00 pm(22:00)
Automatyczne kraty zatrzasnęły dodatkowymi zamkami elektrycznymi. Bill Lawrence leżał na dolnej pryczy przy zgaszonym świetle i rozmyślał nad planem ucieczki. Z górnej pryczy dobiegł szept: - Bill, wyciągniesz mnie stąd? - Nie martw się Randy, wyciągnę nas ze Świętoszka. Potrzebuję paru świeżaków i reszta się jakoś ułoży.
Głos z górnej pryczy umilkł. Bill chciał o coś zapytać, ale pojawił się klawisz, świecąc latarką po oczach. Lawrence już nie śmiał pytać o nic Randy'iego, wolał pogrążyć się w rozmyślaniach o ucieczce z tego zawszonego pudła...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Witam na rekrutacji do storytellinga, polegającego na ucieczce z więzienia razem z Billem Lawrencem. Będzie to sesja wzorowana na serialu Prison Break, choć to od was zależy czy uciekniecie z San Quentin. Posty będą pojawiać się raz tygodniowo, wymagam tylko jednego posta w kolejce, jak kogoś nie będzie i nie poinformuje traci kolejkę. Proste.

Więc, przejdźmy do szczegółów:

potrzeba mi 4-6 graczy
w KP, przesyłanym na PW, powinno się znajdować:
-imię i nazwisko, ew. ksywa
-wiek
-wygląd, cechy szczególne
-zachowania, odchyły psychiczne i inne dodatki urozmaicające postać
-historia postaci
-przestępstwo, za które siedzisz w więzieniu stanowym
-rzeczy pozostawione w depozycie


Macie czas do 25 XII.
 
__________________
En Taro Tassadar!
Antari jest offline