Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2010, 16:24   #7
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
Okej, po kolei ;D
Częstotliwość pisania to 1 post na tydzień dla 5 graczy. Jeżeli będę miał mniej postaci do poprowadzenia, wtedy automatycznie zwiększa się częstotliwość, bo mniejszej ilości graczy łatwiej odpisać.
Dziękuję koledze Radagastowi za miłe słowa. To fajnie, kiedy komuś się podoba co piszesz ; )) Co do tych nieścisłości, to moja wina, przeoczyłem parę szczegółów przy poprawianiu tekstu. Tragedia wydarzyła się dokładnie 3 lata temu.
Kolejna sprawa, to kwestia poruszona przez worma. Dostałem już wcześniej podobne pytanie i pozwolę sobie zacytować moją odpowiedź:
Cytat:
W Amerykańskim systemie szkolnym to wygląda trochę inaczej. Obowiązek szkolny obowiązuje do ukończenia 16 roku życia. Ogólnie amerykańska oświata jest bardzo zróżnicowana, szkoły średnie dzielą się na cztero-, sześcio- i siedmioletnie. Najpopularniejsze są szkoły sześcioletnie, i Sutherland Highschool jest jedną z nich. Szkoły szcześcioletnie trwają od 13 do 19 lat, pierwsze trzy klasy są nazywane "junior high school" a ostatnie trzy "senior high school". Więc wiek jak najbardziej od 16 do 20 lat może być, aczkolwiek nie ograniczam tego tak sztywno.
Co do pochodzenia bohatera, to Sutherland ma w swoim kompleksie szkolnym internat, w którym przebywają uczniowie spoza Fell's Tomb. Więc postacie mogą pochodzić z różnych miejscowości, ale wtedy zamieszkują w internacie.
Jeżeli zaś chodzi o reakcje okolicznych miejscowości, to wieść o owym zdarzeniu dotarła do wielu z nich, poszukiwano w nich także jakiś śladów, tropów i ciał. Niestety na próżno. Generalnie była to wstrząsająca wieść, gdyż okolica była uważana za bardzo bezpieczną, a po owej tragedii powstało wiele plotek i domysłów, więc wszyscy stali się ostrożniejsi i odrobinę paranoiczni. Co do przykładu pastora, to bardzo rzadko jest ta kwestia poruszana, w samym Fell's Tomb stanowi ona temat tabu ze względu na szacunek do rodzin poszkodowanych. Generalnie każdy może pamiętać o zdarzeniu, aczkolwiek po upływie tych trzech lat cała sprawa przycichła i ludzie uspokoili się.
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....

Ostatnio edytowane przez Endless : 14-12-2010 o 16:27.
Endless jest offline