Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2010, 00:38   #1
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
[Autorski] Kroniki Cesarstwa Wa.

Witam , chciałem wrócić do mojego ostatniego projektu -Kroniki Cesarstwa Wa.
Rekrutacja obowiązuje na zasadach poprzedniej, do której podaje link niżej.

Mam nadzieje, iż tym razem uda nam się ruszyć z tym dalej. Fabuła wydaje mi się dość ciekawa z wieloma wątkami pobocznymi :]....
Zapraszam zatem na sesję pełną akcji, zasadzek, podchodów i dyplomacji. Znajomości podstaw jap. etykiety mile widziana.
Wszelkie specjalnie zdolności postaci ustalać będziemy ze mną [MG].
Oczywiście najpierw przedstawcie mi własne pomysły , jeśli wystąpi taka potrzeba pomogę je wam dopracować tak aby były odpowiednie do sesji.
Z góry zapowiadam:
Mam nadzieję,iż będzie to pierwsza sesja z cyklu "Kroniki Cesarstwa Wa". Wszystkie będą rzecz jasna posiadać odniesienia między sobą. Być może wydarzenia będą miały miejsce w tych samych latach. zatem istnieje prawdopodobieństwo , iż postacie z jednej sesji tego tytułu, na jakiś czas znajdzie się w akcji sesji kolejnej. To oczywiście tylko pewien pomysł, czy do tego dojdzie - wszystko zależeć będzie od graczy.
Teraz jednak pierwsza sesja - Kroniki Cesarstwa Wa.

Rekrutacja wstępnie otwarta do 20.12.2010r.

W razie większego zainteresowania zostać może przedłużona.

Pozdrawiam , Mizuki


http://lastinn.info/archiwum-rekruta...arstwa-wa.html ((Storytelling) Kroniki Cesarstwa Wa.)
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 20-12-2010 o 15:44.
Mizuki jest offline