Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2010, 15:04   #1
Kenny
 
Kenny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodzeKenny jest na bardzo dobrej drodze
[Autorski] Polowanie

-Gdzie jesteśmy.?
Usłyszałem cichy głos kobiety. Otworzyłem oczy i spojrzałem w kierunku z którego dochodzi głos. Leżałem w obozie przykryty jakimś kocem.
-Słuchaj. Nie wiem gdzie jesteśmy. Nie wiem kim było albo czym było to coś. Jedyne co wiem to to że on na nas poluje.
Serce zabiło mi mocniej. Kobieta wstała i popatrzyła się w las który nas otaczał. Wstałem powoli i przetarłem oczy.
-Ach. Już wstałeś.
Zobaczyłem czerwoną wiązkę światła która zatrzymała się na czole kobiety.
-Argh.!
Dziewczyna padła na ziemie martwa. Facet który przyglądał się całej cytuacji zerwał się szybko i złapał za broń leżącą przy mnie.
-No dalej. Pokaż się.
Zauważyłem postać wychodzącą z lasu. Był to jakby człowiek lecz coś mi w nim nie pasowało. Kiedy wyszedł z cienia. Zobaczyłem iż był to kosmita. Wielki tasmanoidalny z zieloną skórą i maską na twarzy. Mężczyzna zaczą w niego strzelać. Nic to jednak nie dało. Obcy złapał za włócznie na plecach i rzucił nią w mężczyznę stojącego obok nie. Włócznia przygwoździła go do drzewa. Obcy podszedł do mnie i złapał za szyje. Wydał z siebie jakiś dźwię...



_______________________________________

Sesja odbywać się będzie na nieznanej pozna mną i Predatorem planecie. Jak już napisałem gra toczyć się będzie o życie. Na przeciwko siebie staną ludzie, predator oraz Xenomorph. Postać predatora odgrywać będzie Rykoszet. Wolne miejsca to: Marines (Maksymalnie 6 osób) i Xenomorph.

Karta postaci dla Marines:


Imię "Pseudonim" Nazwisko:
Narodowość:
Przynależność do jednostek zbrojnych: Jeśli tak to do jakich
Broń i ekwipunek:
Wygląd:
Historia:
Największy strach:


Co do Xenomorph karta jest niepotrzebna. Jeśli ktoś zgłosi się do sesji to od razu startuje na role Xenomorph. Tutaj jeszcze prośba do rykoszeta aby nie zabił wszystkich w jednym poście.
Ja sam będę analizował tylko walki i poczynania graczy.
Piszecie w takiej Kolejności: Marines ----> Obcy/Predator
Długość postów niema znaczenia.

Było by to na tyle. Karty na Pw pytania w temacie.



Pozdrawiam Kenny.
 
__________________
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
Kenny jest offline