Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2010, 21:42   #10
Knocknees
 
Knocknees's Avatar
 
Reputacja: 1 Knocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputację
To ja zapytam:
1. Jaki masz stosunek do osób o baaaaaardzo małej wiedzy historycznej?
2. Jak bardzo "Piracka" ma być sesja?
3. W związku z tym że w 1713 flibustierzy z wysp karaibskich podpisali w Utrechcie traktat pokojowy pomiędzy Anglią, Francją a Hiszpanią, których rząd zobowiązał się nie używać korsarzy w działaniach wojennych i zwalczać piratów wszelkimi sposobami jak również anulowano wszystkie listy kaperskie, a gubernatorzy Jamajki i Tortugi zostali zobowiązani do ukrócenia działalności piratów i korsarzy. Pytanie brzmi jak to możliwe że:

Cytat:
Napisał pteroslaw
Mniej więcej w roku 1715. Czyli będzie czarno brody itd. A jeśli chodzi o realia historyczne to na pewno nie będzie dużych odstępstw i\od tego co się działo naprawdę.
a w rekrutacji piszesz:

Cytat:
Napisał pteroslaw
Zaczął od Tortugi, miejsca gdzie pełno było ludzi którzy byli chętni do żeglowania. W planach chciał także popłynąć do Port Royal [...] James Bright był znanym piratem [...] O rekrutacji słychać było wszędzie, zasługą tego był na pewno donośny głos Kapitana.
Nie jestem czepialski i nie znam się na historii ale jak dla mnie to fakt że Pan James Bright nie został jeszcze powieszony jest w tym wypadku odstępstwem.

4. Czy obywatelstwo bohaterów jest dla Ciebie istotne? (Zastanawiałem się nad szczwanym francuzikiem )
5. Jaka częstotliwość postowania byłaby dla Ciebie zadowalająca?

Póki co z mojej strony tyle na razie.
 
__________________
Take what you want and give nothing back
Knocknees jest offline