Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2010, 19:19   #1
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze] Highschool Scream!

Witam serdecznie wszystkich graczy, którzy podjęli się stawić czoło przygotowanej przeze mnie historii Na początek chciałbym powiedzieć o kilku zasadach, bez których gra nie może się obejść:
- wszystkie dialogi i interakcje z BN tworzycie razem ze mną - możemy pisać je na komunikatorach lub na google documents, co uważam za zręczniejszą opcję. W taki sposób tworzycie też dialogi między postaciami innych graczy.
- częstotliwość - 1-2 posty na tydzień, 5 dni dla graczy, 1-2 dla mnie
- jeżeli ktoś z jakichś powodów nie będzie mógł odpisać, to proszę o uprzedzanie tu, w Komentarzach
- rozgrywka ma formę survivalu, niektóre postacie zginą, nie wykluczone także, że nikomu nie uda się przeżyć ;]
- wprowadzam PROSTĄ MECHANIKĘ, o której dowiecie się więcej kiedy zacznie się właściwa akcja
- dialogi, myśli, listy itp itd piszemy kursywą
- i tutaj małe wyzwanie - proszę Was o narrację w pierwszej osobie. Chodzi o to, że ten sposób narracji zwiększa napięcie i dokładniej określa emocje bohaterów, a na nich chciałbym najbardziej się skupić

Jeżeli chodzi o klasy - w amerykańskich szkołach nie mamy jako takich klas. Tam uczniowie wybierają przedmioty, których chcą się uczyć + kilka obowiązkowych. Plan ułożyłem Wam tak, iż razem macie lekcję angielskiego.

Co do pierwszych postów, chciałbym żebyście opisali swój poranek + trzy pierwsze lekcje (jeśli chcecie poznać nazwiska nauczycieli - wystarczy zapytać, coś wymyślę ;D). Jeśli macie w planie inne lekcje razem, to chciałbym żebyście brali pod uwagę to, co pisali wasi poprzednicy. Po drodze możecie spotkać swoich znajomych, lub postaci innych graczy - tu macie wybór, ale nie jest to koniecznosć ; )

Mam nadzieję, że wszystko jasne, a w razie jakichkolwiek wątpliwości - proszę pytać

Życzę wam... powodzenia ];>

Edit:
Zamieszczam mapkę kompleksu szkoły ; ))


1 - główny budynek szkoły, sale lekcyjne, szafki plus administracja i stołówka
2 - budynek, w którym mieszczą się sale do chemii, biologii, fizyki, informatyki; krócej - klasy dla przedmiotów ścisłych.
3 - hala sportowa - szatnie, kilka klas, basen kryty
4 - skrzydło szpitalne
5 - chata stróża
6 - szatnie zewnętrzne
7 - boisko
8 - internat, apartament dyrektora
9 - biblioteka
P - parking
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....

Ostatnio edytowane przez Endless : 22-12-2010 o 21:10.
Endless jest offline