Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2010, 20:13   #3
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
Jestem w trakcie pisania wstępu do sesji, tam dla każdego z Was podałem plan. Zaczynacie dwa dni przed Haloween, więc szczegółowego planu nie potrzeba. Co do dialogów, to owszem, macie dowolność w ich tworzeniu, o ile tyczy się to właśnie takich mało znaczących postaci. Odnośnie narracji, bardzo zależy mi na pierwszej osobie, ponieważ miałbym lepszy obraz psychiki Waszych postaci i ich przeżyć, a będą mi one potrzebne. Po drugie, to też w pewien sposób tworzy specyficzny klimat. Jeśli dla większości będzie to problem, mogę zgodzić się na ustępstwa w tej kwestii. ; )) Dialogi przeprowadzone ze mną zazwyczaj są w docu, natomiast jak chcecie rozmawiać ze sobą, to już wybór sposobu należy do Was.
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....

Ostatnio edytowane przez Endless : 22-12-2010 o 20:18.
Endless jest offline