Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2010, 11:50   #28
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Post już jest. Termin dla Was - 05.01.2011r do godziny 21.00.

A teraz sprawy organizacyjne.

Lhianann - znów brakuje Twojego posta.

Powiem tak - czuj się ostrzeżona.

Terminy są długie. Czasu na napisanie posta powinno wystarczyć każdemu, kto chce grać. Rozumiem - jedno spóźnienie, ale w Twoim przypadku to zdarza się nagminnie, prawie w każdej kolejce. Moim zdaniem to dość niefrasobliwe podejście do gry psuje zabawę innym graczom i mi, z kolei zbyt "terminowe" podejście do niej psuje najwyraźniej zabawę Tobie. Przemyśl więc, co robimy z tym fantem?

To było moje ostatnie ostrzeżenie względem Ciebie. Kolejnego nie będzie. Po prostu wywalę Cię z sesji. Jeśli nie dajesz rady to po prosu napisz mi o tym, jeśli klimat Ci nie pasuje - napisz mi o tym. Bo jak do tej pory nie jestem zadowolony. A wręcz przeciwnie. A zwykłem szczerze mówić o tym, co mi nie pasuje.

Pozdrawiam wszystkich.
 
Armiel jest offline