Wątek: Poker
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2006, 23:43   #1
troth
 
troth's Avatar
 
Reputacja: 1 troth ma wyłączoną reputację
Poker

Witam
Cieszę się bardzo, że forum odżyło, szkoda tylko, że nie ma opcji przywracania starego konta (zapomniałem hasła...). Musiałem stworzyć nowe ale ja nie o tym

Nazwa tego tematu to Karcianki a jego podtytuł - "Poker? Poker to przeżytek". Postanowiłem interweniować gdyż nie mogę zgodzić się z tym stwierdzeniem. Poker żyje, ma się lepiej niż kiedykolwiek.
Dowody? Brak jakiegokolwiek kasyna na świecie w którym nie można by zagrać w pokera, transmisje największych starć w telewizji (Eurosport). Mało tego - od kilku lat poker, którego istnieje kilka odmian, zagościł w Internecie i rozwinął się tam do niebagatelnych rozmiarów. Internetowe poker-room'y umożliwiły np. granie Polakom na prawdziwe (często naprawdę duże) pieniądze.

Wiem, że tym tematem odbiegam od nurtu fantasy panującego na forum ale nie chciałbym, żeby ktoś przypadkowo nie docenił pokera. To naprawdę bardzo interesująca, wciągająca gra w której aby coś osiągnąć trzeba wykorzystać wiele umiejętności. Oczywiście nie zamierzam nikogo przekonywać do hazardu

Może jeszcze dodam żeby nie było nieporozumień sam osobiście kocham RPGi, uwielbiam grać w Magic'a i uwielbiam klimaty fantasy, sf itd. Ten temat powstał tylko dlatego, że wiele osób z jakiegoś powodu nie dostrzega bogactwa gry, jaką jest poker

P.S. Ortodoksyjnych RPG-owców proszę o nie palenie laleczek voodoo z moją podobizną, nie jestem heretykiem - jestem po waszej stronie
 
troth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem