Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2011, 01:21   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mid. I Strażnicy.

Jak najbardziej polecam, bazując na przeszłości.
Jako graczowi uczestniczącemu w Nowej Drodze, sesja bardzo się podobała. Należała do czołówki faworytów spośród wszystkich, w jakich brałem udział, choć nie zdołaliśmy zajść zbyt daleko.

Właściwie była to jedna z nielicznych sesji, posiadających rozpoczęcie z tak małą ilością brutalności.
Bynajmniej nie mam prawa postawić znaku równości między względnym spokojem, a nudą, ponieważ byłoby to kłamstwo.

Skoro nieciekawy element MG dała radę przekształcić w tak bardzo interesujący i zajmujący, to jestem bardzo ciekaw jak wygląda przemiana fragmentów wciągających

Tak na marginesie, kotek Vivianne przypomina mi "stare czasy".
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline