Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2006, 22:29   #6
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
A ja dopiero teraz je zauważyłam Jest rzeczywiście bardzo fajne, szczególnie ciekawa jestem jak rozwijał się wątek Marzeny Więc czekamy na dalsze części.

Cytat:
Studiować granie w RPGi (jeśli dobrze zrozumiałem) - cud miód i orzeszki z dobrym krasnoludzkim piwem, dosłownie poezja, albo przynajmniej trafić na taki rok żeby było miłośników RPG dużo, eh marzenie.
A ja bym nie chciała. RPG to moje hobby, to odprężenie po ciężkim dniu pracy lub nauki, to chwile radości spędzone ze znajomymi. Nie chciałabym żyć w świecie gdzie RPG staje się po prostu kolejnym zawodem który można wpisać na CV, rolepleje straciły by wtedy bardzo na swojej fantastyczności i unikalności. I nie mogły by już być rozrywką bo było by to coś, czego trzeba się uczyć, nawet jeśli się nie chce (tak jak Marlena nie chciała być mroczną kapłanką a powinna się przecież tego uczyć bo kto wie co będzie na egzaminie). Dlatego dziękuję, postoję.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline