Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2011, 15:28   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
sesja dla początkujących[Warhammer 2 e.d] komentarze

Dobra, post wisi i jest ładnie Tak myślę. Kilka spraw jednakowoż.

1. Prostujemy raz na tydzień, później dołączy(jak się zgłosi ) Bartzo i jak napisze mi historię postaci to Dauglin( mam nadzieję, że nicku nie przekręciłem)
2. Nieobecności zgłaszamy i jest ok.
3. Walki i rozmowy przeprowadzamy w google docsach
4.A w ogóle to macie tutaj materiały z którymi wypadałoby się zapoznać, sam pisałem
5. W postach dajemy podsumowania, pisząc pogrubiamy imię, kursywą dialogi i myśli z tymże myśli dajemy w cudzysłów.
6. Nie przeklinamy bo nie po to na sesję przyszliśmy( choć jak komuś się gdzieś wymsknie to pewnie nie będzie problemu )
7. Internetowa kostnica naszym przyjacielem
8. Zadania dla graczy:
-Znaleźć Avatary dla swoich postaci i je wkleić ( albo dać mi link)
-Potwierdzić swoją obecność udzielając się tutaj i podając mi 1k100
-Jak ktoś czuje się an siłach wbić w schemat WH2 na forum statsy, jak nie, spróbować. Jak coś skoryguję poprawię. Chyba wsio
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 08-01-2011 o 15:38.
one_worm jest offline