Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2011, 21:24   #7
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
[Mój rzut to 50.]

Co do awatara, to zupełnie nie mogłem znaleźć takiego, który choćby przypominał mi, co sobie wyobraziłem (być może jestem kiepski w wyszukiwaniu). Ostatecznie uznałem, że po prostu stworzę sobie postać w Oblivionie, co być może nie jest najbardziej eleganckim rozwiązaniem, ale przynajmniej stosunkowo precyzyjnym.
TUTAJ znajduje się nieco większa wersja, natomiast tutaj TUTAJ mniejsza.
Oczywiście jeśli to rozwiązanie nie pasuje, to mogę spróbować czegoś jeszcze poszukać.


I mam jeszcze pytanie, jak to dokładnie jest z tym dokumentem Google. Jeśli dobrze zrozumiałem, to tam toczą się bardziej dynamiczne części gry, jak walka bądź, paradoksalnie, swobodna rozmowa, na przykład w obozie czy coś... Natomiast później opisujemy to w bardziej rozbudowanej formie na forum.
Tak to wygląda? I czy powinienem cały czas być na bieżąco z zawartością dokumentu, czy w jakiś sposób będzie oznajmiane, że akcja toczy się tam, a nie w temacie, i wtedy powinienem go włączyć?
 
Yzurmir jest offline