Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2006, 00:52   #9
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał 8Draco8
Dlaczego niema dowolnego wyboru, skoro wybieram tą dobrą stronę (przepraszam ale jeszcze się nie nauczyłem dokładnych nazw a jest późno już i nie chce mi się teraz tego robić) dlaczego nie mogę wybrać dźwięku niskiego i zająć się np siostrą istoty w którą się wcieliłem.
Hm, właśnie, że możesz. Chodzi o to, co kieruje Twoim działaniem. Możesz zająć się siostrą istoty, lecz co chcesz przez to osiągnąć? Przy Wysokim Dźwięku pewnie przy okazji musiałbyś się czymś zasłużyć dla społeczeństwa, w którym żyje. Przy Średnim Dźwięku jakoś jej umilić życie, pogodzić ze sobą rodziny (jeśli ma rodzinę, która jest z kimś skłócona), albo wyrobić dla niej jakieś układy. Niski Dźwięk po prostu się nią zajmuje, spełnia jej potrzeby.

Cytat:
Napisał 8Draco8
A drugie pytanie to jak można zmienić powłokę w której się jest?
Powłokę cielesną - przez pragnienie śmierci, wtedy ciało cielesne wyzionie ducha Nietykalnego i ten jest wolny.

Pozdrawiam
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline