Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2011, 08:49   #4
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Kolejna planeta, kolejna praca, kolejny ciężki dzień pełny galaktycznego smrodu. Takie myśli krażyły po głowie Voolfera.
-Słuchajcie, hgrr, ja pracuję w samotności-zwrócił się do członków ekspedycji charcząc przy tym-ale jak już zostałem członkiem tej wspaniałej ekspedycji, hgrr, to słuchajcie-spojrzał po wszystkich mrużąc delikatnie oczy-jedyne wyjście to umęczyć bestie i spętać, to czy ktoś zginie jest mi kompletnie obce, ale jeśli jej nie złapiemy, a ktoś przeżyje to osobiści dobiję. I żebym się nie musiał, hgrr, powtarzać-wilczur wyciągnął z kabury pistolet i skierował wobec zgromadzonych.
Kompletnie nie obchodził go kim są inni, jego zadanie było jasne: złapać bestie i uważał, że jest do tego zadania najlepszym i najodpowiedniejszym mieszkańcem galaktyki. Więcej słów było zbędne, zresztą Voolfer strasznie nielubi mówić – mówienie zagłusza resztę odczuć zewnętrznych...
Drużyna łówców spojrzała się po swoim “partnerze” z wyraźna niechęcia (jeden z nich) wrednie wyglądający Rodianin używając urządzenia tłumaczącego drwiąco stwierdził:
- Więc idź poluj. Nikt Cię tu nie zatrzymuje... Akków jest pod dostatkiem, ciekaw jestem jak bedziesz wyglądał jak Cie któryś popieści - tu zaśmiał się nieprzyjemnie po czym wrócił do oglądania mapy plaskowyżu. Reszta widząc cała sytuację zaczęła po prostu ignorować zachowanie Voolfera sprawdzając broń i sprzęt. Inny z ludzi krzyknął do reszty z kabiny pilota:
- Jeśli chcemy stąd odlecieć musimy sie pośpieszyć pewnie już załapaliśmy sporo pleśni przy lądowaniu..
- Banda idiotów - stwierdził Rodianin po czym zaczął przeszukiwać ładownie i wrócil z generatorami pola dezynfekującego - Te wilczku alfa kopnij się i porozstawiaj je wokól statku inaczej wszyscy możemy raczej zaprzyjaźnić sie z Akkami niż myśleć o opuszczeniu tego miejsca
Moonwalker jedynie spojrzał na Rodianina i szybko wymierzył w jego kierunku swój blaster DL-44. Przechylił delikatnie glowę na bok i z szelmowskim uśmiechem czekał na ruch nadzbyt pewnego siebie Rodianina.
- Panowie chyba czas nauczyć naszego wilczka wspołpracować - stwierdził tylko Rodianin... Po chwili wszyscy “łowcy” celowali w niego ze swoich blasterów, Jeden nawet odbezpieczył granat criogeniczny. Sytuacja stawała się coraz bardziej napięta w miare upływu kolejnych sekund...
-Wsadź sobie ten granat w dupsko, tam gdzie masz swoją matkę - Voolfer nie odwracal wzroku od Rodianina - tak mamy wspolpracowac, hgrr, ale jeszcze raz się w ten sposob do mnie odezwiesz, a żaden twój piesek z granatem Ci nie pomoże...
Robalogłowy zaczał się krztusić ze smiechu:
- jestes na moim statku Wilczku i beze mnie nigdzie nim nie odlecisz - atmosfera zaczęła się rozluzniać - komputer nawigacyjny nie posłucha nikogo innego poza mną... Także w waszym zasranym interesie jest to żebym przeżył.
Potem wziął generatory i opuścił pokład małego frachtowca. Voolfer chwile rozgłądał sie jeszcze w poszukiwaniu zaczepki po czym rownież wyszedł na zewnatrz.
W jego wyczulone nozdrza uderzyły wszystkie na raz zapachy jakie mogła im zaoferować planeta. Rozejrzał sie do okoła dokładnie lustrując wzrokiem otoczenie. Płaskowyż był osadzony wysoko ponad trujący gaz gęsto otulający powierzchnię planety. Sami ze statkiem byli osadzeni na najwyższym, nie porośniętym lasem punkcie wysepek w morzu gazu. W okół rozpozcierał sie gęsty las, z którego dochodzily liczne odgłosy istot tam żyjacych. Tak, Voolfer mógł się czuć jak w domu, jednak nie było to dla niego aż tak istotne. Daleko poza lasami, gdzieś na lini horyzontu żółte połacie gazu łączyły się z krwistą nutką barwy atmosfery, gdzie aktualnie zachodził jeden z księżyców w czasie kiedy drugi swoją zieloną aurą figurował na nieboskłonie. Na chwilę wilk zamknął oczy, jego nasłabszy zmysł i pozwolił sie wczuć w woń jaką wytwarzało życie na tej toksycznej planecie....
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline