Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2011, 18:59   #2
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
Witam wszystkich! Mam nadzieje, że wspólna gra przyniesie nam ogrom rozrywki i masę radości z rozwijania wspólnej przygody. Dalej. Dla tych bardziej sceptycznych, ilość kostek nad avatarem nie ma większego znaczenia, kiedy pisze ktoś kto to lubi :P

No i na ostatek. Qumi, karte postaci pisałem w oparciu o normalne podręczniki DnD ( Gracza oraz MP ). Mam nadzieję że nic tam nie z maściłem

Tak więc jeszcze raz życzę miłej i owocnej gry!

P.S - Zmieniłem nieco nazwisko. Mam nadzieję że nie przeszkadza ci to zbytnio. Z resztą napisałem takie w KP, bo poprzedniego zapomniałem podczas tworzenia pierwotnej koncepcji postaci
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan
Hermit jest offline