Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2011, 21:07   #2
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Sairus nie musiał się zastanawiać i wiedział, że pójdzie na to spotkanie. Może i mogła to być jakąś pułapka, ale warto było zaryzykować. Informacje trzeba było jakoś zdobyć, a to wydawało się najlepszym pomysłem. Mężczyzna zjawił się na miejscu, mając nadzieję, że spotka kobietę, która napisała ten list i dowie się czegoś więcej. Ubrany był w świeżą, białą koszulę, czarne, skórzane spodnie i czarny płaszcz, a na twarzy miał miał czarną chustę, którą zsunął tuż przed wejściem do przybytku, ukazując bliznę przechodzącą przez jego prawy policzek. Gdy wszedł do karczmy, zdjął kapelusz z głowy, rozczesał powoli swoje kruczoczarne włosy i zaczął się rozglądać. Dokładnie przesuwał spojrzeniem swoich błękitnych oczu po całej karczmie Gdyby to była ta kobieta, która napisała list. pomyślał, gdy dostrzegł samotną półelfkę. Niepewnie odwzajemnił jej uśmiech i podszedł do jej stolika, jak kilka innych osób. Uśmiechnął się w myślach, gdy okazało się, że to ta sama osoba, która napisała list.
- Piękna. - Wyrwało mu się, gdy kobieta mówiła o celu dla którego został tu wezwany z czwórką innych osób. Oczywiste było, że mówił o kapłance Natychmiast zasłonił usta dłonią, mając nadzieję, że nikt tego nie usłyszał. Przez dłuższą chwilę był lekko zmieszany, tym co zrobił i się nie odzywał.
- Jeśli naprawdę ma wydarzyć się jakaś tragedia, to nie mogę odmówić pomocy w próbie zapobiegnięcia jej. - Powiedział w końcu i uśmiechnął się lekko, kierując ten uśmiech w stronę półelfki. Po chwili spojrzał na pozostałych.
- A dla waszej informacji, jestem Sairus. - Przedstawił się szybko reszcie i znowu przeniósł wzrok na kapłankę.
 

Ostatnio edytowane przez Saverock : 13-01-2011 o 21:16.
Saverock jest offline