Wątek: Tryptyk Growy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2011, 12:07   #8
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Czemu "nie jedno linijkowa" - jaki bajzel? Czy wasze życie też jest napisano w wielulinijkach? Nie pamiętacie, że przed sekundą byliście w kuchni i jak ta kuchnia wyglądała? Wszystko musi być nieustannie wałkowane? Jak prowadzicie dialogi to najpierw umawiacie się z tą osobą gdzieś indziej, żeby potem drugi raz odbyć tą rozmowę, ale tym razem publicznie?

Ech, założę po prostu rekrutacji do jeszcze jednego jednolinijkowca, zwykłego, bez fajnego potrójnego grania. I chyba potem po prostu przeniosę się z jednolinijkowymi na fora angielskie...
Nie zrozum mnie źle, idealna sesja to nie jednolinijkwiec, ani nie długi PBF lecz sesja na żywo. Ok, też masz rację, że to trochę żmudne odgrywać dialog gdzie indziej, a później go upubliczniać. No ale coś za coś. Widzisz, ja uważam, że w takiej sesji grając na trzech płaszczyznach, że się tak wyrażę łatwo można będzie się zgubić ale to tylko moje zdanie. Oczywiście, jeżeli Tobie odpowiada i graczom JL, zamiast długich postów i nie pogubicie się - to ok nie ma problemu, bawcie się . Pytałeś się co o tym myślimy, tak też odpowiadamy
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline