Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2011, 20:46   #7
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Sairus dokładnie słuchał słów Sybilli, przypatrując się jej cały czas. Już samo współpracowanie z kimś takim, wystarczyłoby mu za zapłatę, a dla zdobycia jej wdzięczności byłby gotów zrobić bardzo dużo. Gdy puściła do niego oko...zaraz do niego? Przynajmniej on właśnie tak to widział i nie dopuszczał do siebie innej możliwości. A więc, gdy Sybilla puściła do niego oko, uśmiechnął się trochę szerzej. Nawet nie musiał się zastanawiać nad tym czy będzie chciał z nią pojechać na poszukiwanie zwłok. Jednak udawał, że się nad tym zastanawiał, bo nie chciał od razu rzucać się z odpowiedzią. Takie coś mogłoby być podejrzane, a szczególnie jeśli dołączyć do tego to co wymsknęło mu się wcześniej. Jedno było pewne. Następnym razem musi bardziej uważać i powstrzymywać się, aby nie mówić tego co myśli, na głos, bo to nie przyniesie nic dobrego. No i jeszcze coś. Musi jakoś przestać ciągle patrzyć się na półelfkę, bo nie będzie mógł normalnie pracować. To pierwsze było do zrobienia, ale to drugie mogło być trochę trudniejsze i zabójca zdawał sobie z tego doskonale sprawę.
- Ja już długo szukałem jakiś wskazówek w mieście. - Powiedział po chwili , udawanego zastanowienia.
- Skoro do tej pory nic nie znalazłem, to nie ma sensu, abym dalej próbował. Dlatego lepiej będzie jeśli pojadę z Tobą, Sybillo. - Dokończył po chwili i uśmiechnął się lekko.
- Ale wy możecie spokojnie poszukać czegoś w mieście. Może po prostu miałem pecha i nic więcej, a wam uda się coś znaleźć. - Rzekł do pozostałych, mając nadzieję, że wszyscy nie będą chcieli jechać z nim i z Sybillą.
 

Ostatnio edytowane przez Saverock : 16-01-2011 o 20:50.
Saverock jest offline