Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2006, 00:07   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dzięki Redko.
W sumie nie wiem czemu wyszło tak mało Mogłabym opisywać więcej snów, ale czy to byłby dobry pomysł? To było takie szybkie natchnienie, opowiadanie pisane na kolanie późno w nocy :P Na cześć Sandmana, który zsyła na mnie takie fajne sny!
Myślałam nad ciągiem dalszym, ale czy nie uważasz, że to równałoby się z odarciem tego opowiadania z nutki tajemnicy, która przecież jest tu najważniejsza?

Ja też kocham koty i uważam je za bardzo mądre, szlachetne stworzonka, które wiedzą więcej od nas. I tak cudnie potrafią z nami rozmawiać, nie używając nawet słów. No i rozumieją tak wiele, nawet lepiej niż inni ludzie... (och, zatęskniłam za moim kociakiem! ) Zastanawiam się nad napisaniem większej ilości opowiadań o kotach, a w zasadzie o jednym kocurze Mam nadzieję, że jak do tego dojdzie i będą już gotowe, to Ci się spodobają.

Pozdrawiam serdecznie!
 
Milly jest offline