Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2011, 21:55   #1
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
(komentarze) Aliens-Origins

Witajcie moi mili przyjaciele, prawie rok temu rozpoczęliśmy sesję, z której do dziś jestem zadowolony i jednocześnie nad brakiem zakończenia której rozpaczam. Ale dzięki chęcią niektórych z was obudziła się we mnie chęć i nadzieja na powrót sesji i jej finalne zakończenie, wyselekcjonowałem najlepszych z graczy z tych, których postacie przetrwały pierwszy atak.

Dziękuję jeszcze raz za chęć kontynuacji, rozmawiałem właśnie z bardzo miłą panią moderator tego działu i nie będzie problemu z ożywieniem sesji.

Dlatego prosił bym tych którzy dostali zaproszenie do kontynuacji sesji aby odpisali tutaj potwierdzając już na 100% swoją chęć gry.

Sesję rozruszamy w lutym dobra?


Dla tych co chcą sobie co nieco przypomnieć
http://lastinn.info/archiwum-sesji-r...gins-18-a.html
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 17-01-2011 o 21:58.
Tasselhof jest offline