Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2006, 09:16   #7
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Solprinc
Jedna malutka wada - w czasie czytania już wiedziałem, co będzie na końcu, chodzi tutaj o ten "tramwaj".
A u mnie właśnie zupełnie odwrotnie, nie miałam pojęcia o co będzie chodzić z tym tramwajem. Wręcz myślałam, że tym razem Cezary jej nie oszukał i naprawdę zobaczy się z babcią, pojedzie do magicznej krainy. No i właściwie tak było ale bez możliwości powrotu :/

Świetne Milly, po prostu świetne, nie ma się do czego przyczepić. Myślałaś żeby wysłać jakieś opowiadanie do gazety? Uważam, że twój talent się marnuje. Chciałabym umieć tak pisać
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline